Więcej na:

powrót

Spektakl „Rapsodia z Demonem” z audiodeskrypcją
2016-09-25 ( 18:00 - 21:20 )UWAGA! 6 miejsc dla osób na wózkach. Wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością wstęp w cenie 10 zł, dla opiekunów wstęp w cenie 20 zł.

 

Spektakl rekomendowany dla młodzieży i dorosłych.

Teatralno-koncertowe widowisko stworzone do przebojów legendarnej grupy Queen. Zainscenizowane z kluczową rolą światła i dźwięku, z muzyką graną na żywo przez najlepszych muzyków sesyjnych. Dynamiczna i perfekcyjna choreografia Santiago Bello znakomicie ożywiła zjawiskową scenografię.  Opowieść o perypetiach młodego wokalisty, który dla kariery jest gotowy zawrzeć ryzykowny pakt z demonem. Przeżycia bohaterów zostały zręcznie zilustrowane najsłynniejszymi hitami zespołu Queen. Nowe aranżacje utworów oraz wybitne interpretacje młodych wokalistów sprawiają, że słynne przeboje brzmią porywająco jak oryginały. Zwłaszcza przeboje śpiewane przez Kubę Molędę - wokalistę i aktora musicalowego oraz Jakuba Wociala - występującego na wielu scenach Europy - wywołują wrzawę i aplauz widowni.


Galeria zdjęć


Dojazd

Teatr Rampa – na Targówku

Adres: Kołowa 20

Najbliższe przystanki: DKS TARÓWEK (około 240 metrów), KOŁOWA (około 500 metrów)

Dojazd do przystanku DKS TARGÓWEK liniami: 156, 160, 162, 212, 256, 517.

Dojazd do przystanku KOŁOWA liniami: 156, 162, 169, 212, 227, 256, 409, 500.

Uwaga: linia 256 kursuje tylko w dni powszednie. Linia 409 kursuje tylko w soboty, niedziele i święta.


Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.


Dostępność

INFORMACJE OGÓLNE O OBIEKCIE

Dojście do budynku: Bez poważnych przeszkód. Transport samochodowy: Parking publiczny, w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.

Komunikacja w budynku

Wejście              

  • Stopnie lub pochylnie (z boku o nachyleniu 6% bez poręczy, od fontu nachylenie 25% bez poręczy), drzwi dwuskrzydłowe o szerokości głównego skrzydła 72 cm, konieczna pomoc przy otwarciu drugiego skrzydła.

Kasy: Na poziomie wejścia

Dostępność sal/pomieszczeń, w których odbywają się wydarzenia w ramach WTKBB  

  • Scena Duża – scena znajduje się na piętrze. Możliwość dotarcia po schodach lub za pomocą pochylni (nachylenie 15%, wysokość 50 cm) oraz windy. Do samej sali prowadzi pochylnia (nachylenie 9,4% i wysokości 60 cm)

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami        

  • Na parterze, pole manewrowe w toalecie o szerokości około 130 cm.
powrót

ORGANIZATORZY


  • Miasto Stołeczne Warszawa
  • Fundacja Kultury Bez Barier
  • Teatr Ochota
  • art.bem