Więcej na:

powrót

Audiowalk „Poranny spacer"
2016-09-24 ( 11:00 - 12:00 )„Poranny spacer“ to audiowalk, który opowiada o przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości Pola Mokotowskiego. Zawiera w sobie świadectwa zdarzeń i doświadczeń, które miały miejsce albo które mogły się wydarzyć w miejscach odwiedzanych przez uczestników. W tym projekcie widz staje się słuchaczem oraz spacerowiczem. Podążając po śladach opowiadania Ryszarda Kapuścińskiego oraz zebranych przez artystów wywiadów, porusza się w przestrzeni kilku warstw parku: realnej przestrzeni Pola Mokotowskiego, nagranych dźwięków z tego terenu oraz przestrzeni wyobraźni, którą uruchomią zebrane historie.


Galeria zdjęć


Dojazd

Teatr Ochoty

Adres: Reja 9

Najbliższe przystanki: POMNIK LOTNIKA (około 200 metrów), RASZYŃSKA (około 300 metrów)

Dojazd do przystanku POMNIK LOTNIKA liniami: 128, 167, 175, 182, 187, 188, 504, 523.

Dojazd do przystanku RASZYŃSKA liniami: 14, 15, 128, 175.

Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.


Dostępność

INFORMACJE OGÓLNE O OBIEKCIE

Dojście do budynku: bez poważnych przeszkód Transport samochodowy: Parking publiczny (strefa płatnego parkowania), w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami w pobliżu teatru.

Komunikacja w budynku

Wejście              

  • Przy wejściu do teatru znajduje się pochylnia, po której można wjechać wózkiem na parter teatru, gdzie znajduje się winda prowadząca do foyer  i sali teatralnej.

Kasy: W obiekcie znajduje się jeden punkt kasowy oraz ogólnodostępna szatnia (parter). Kasjer ma możliwość wyjścia z kasy.

Dostępność sal/pomieszczeń, w których odbywają się wydarzenia w ramach WTKBB

  • Na widowni, w pierwszym rzędzie dostępne są miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami        

  • Tak
powrót

ORGANIZATORZY


  • Miasto Stołeczne Warszawa
  • Fundacja Kultury Bez Barier
  • Teatr Ochota
  • art.bem