Więcej na:

powrót

Spektakl „Pinokio” z audiodeskrypcją
2016-10-01 ( 16:00 - 18:00 )Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 6-11 lat.

UWAGA! 6 miejsc dla osób na wózkach. Wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością wstęp w cenie 10 zł, dla opiekunów wstęp w cenie 20 zł.

Spektakl trwa 2h z przerwą.

Dzieci razem z Pinokiem przeżywają jego zaskakujące przygody wynikające często z samowoli i łatwowierności. Idealny pretekst do dyskusji o wyjątkowej roli ojca, o posłuszeństwie i dobrym wychowaniu. Wspaniała podróż w świat dziecięcej wyobraźni. Jej bohaterem jest mały, niegrzeczny chłopiec, który pewnej nocy ma niesamowity sen. Oto ożywają wszystkie jego zabawki, a on sam staje się drewnianym pajacem i jako Pinokio zaczyna się uczyć dobrych manier  i odpowiedzialności. Pokój chłopca zamienia się w różne krainy, w których pajacyk spotyka znane nam z bajki postacie i przeżywa z nimi niezwykłe przygody. W tej wędrówce od początku towarzyszy mu Gadający Świerszcz, będący jednocześnie wirtuozem skrzypiec.


Galeria zdjęć


Dojazd

Teatr Rampa – na Targówku

Adres: Kołowa 20

Najbliższe przystanki: DKS TARÓWEK (około 240 metrów), KOŁOWA (około 500 metrów)

Dojazd do przystanku DKS TARGÓWEK liniami: 156, 160, 162, 212, 256, 517.

Dojazd do przystanku KOŁOWA liniami: 156, 162, 169, 212, 227, 256, 409, 500.

Uwaga: linia 256 kursuje tylko w dni powszednie. Linia 409 kursuje tylko w soboty, niedziele i święta.


Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.


Dostępność

INFORMACJE OGÓLNE O OBIEKCIE

Dojście do budynku: Bez poważnych przeszkód. Transport samochodowy: Parking publiczny, w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.

Komunikacja w budynku

Wejście              

  • Stopnie lub pochylnie (z boku o nachyleniu 6% bez poręczy, od fontu nachylenie 25% bez poręczy), drzwi dwuskrzydłowe o szerokości głównego skrzydła 72 cm, konieczna pomoc przy otwarciu drugiego skrzydła.

Kasy: Na poziomie wejścia

Dostępność sal/pomieszczeń, w których odbywają się wydarzenia w ramach WTKBB  

  • Scena Duża – scena znajduje się na piętrze. Możliwość dotarcia po schodach lub za pomocą pochylni (nachylenie 15%, wysokość 50 cm) oraz windy. Do samej sali prowadzi pochylnia (nachylenie 9,4% i wysokości 60 cm)

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami        

  • Na parterze, pole manewrowe w toalecie o szerokości około 130 cm.
powrót

ORGANIZATORZY


  • Miasto Stołeczne Warszawa
  • Fundacja Kultury Bez Barier
  • Teatr Ochota
  • art.bem