Więcej na:

powrót

Spektakl "Life is brutal, people are bad, czyli życie jest ciężkie"
2016-10-01 ( 19:00 - 21:00 )30.09; 01/02.10 g.19:00-21:20

Spektakl „Life is brutal, people are bad czyli życie jest ciężkie” w reż. Michała Wanio. Przestrzeń dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi (10 miejsc). 

 

Obsada: Edyta Januszewska, Paulina Masiak, Joanna Połeć, Paweł Plewa, Michał Wanio

 

Informacja o wydarzeniu: To szara rzeczywistość przedarła się do bajkowego życia Maćka czy też zupełnie zwyczajny Maciek postanowił wskoczyć do króliczej nory? Tego raczej nie zgadniemy. Zresztą sam Maciek niewiele z tego rozumie. Jedno jest pewne. Kiedy nieco nieogarnięty chłopiec spotyka na swojej drodze Kapitana Fortybassa i jego Gubiny, nagle wszystko nabiera zupełnie innego tempa i zyskuje nowe znaczenia. Co z tego wyniknie? Tego też nie zgadniemy. Jedno jest pewne. Jeszcze nigdy nie widzieliście takiej akcji! Młodzi twórcy z grupy teatralnej Kąsaj Fabułkę stworzyli groteskową opowieść o dorastającym młodzieńcu nieradzącym sobie z otaczającą go rzeczywistością. Nagłe zwroty akcji, plejada przedziwnych postaci i absurdalne dialogi potwierdzają, że życie jest naprawdę ciężkie, a ludzie wokół są bardzo źli.


Galeria zdjęć


Dojazd

Teatr Ochoty

Adres: Reja 9

Najbliższe przystanki: POMNIK LOTNIKA (około 200 metrów), RASZYŃSKA (około 300 metrów)

Dojazd do przystanku POMNIK LOTNIKA liniami: 128, 167, 175, 182, 187, 188, 504, 523.

Dojazd do przystanku RASZYŃSKA liniami: 14, 15, 128, 175.

Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.


Dostępność

INFORMACJE OGÓLNE O OBIEKCIE

Dojście do budynku: bez poważnych przeszkód Transport samochodowy: Parking publiczny (strefa płatnego parkowania), w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami w pobliżu teatru.

Komunikacja w budynku

Wejście              

  • Przy wejściu do teatru znajduje się pochylnia, po której można wjechać wózkiem na parter teatru, gdzie znajduje się winda prowadząca do foyer  i sali teatralnej.

Kasy: W obiekcie znajduje się jeden punkt kasowy oraz ogólnodostępna szatnia (parter). Kasjer ma możliwość wyjścia z kasy.

Dostępność sal/pomieszczeń, w których odbywają się wydarzenia w ramach WTKBB

  • Na widowni, w pierwszym rzędzie dostępne są miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami        

  • Tak
powrót

ORGANIZATORZY


  • Miasto Stołeczne Warszawa
  • Fundacja Kultury Bez Barier
  • Teatr Ochota
  • art.bem