Więcej na:

powrót

Spektakl "Interes życia" z audiodeskrypcją
2016-09-28 ( 19:00 - 21:30 )Obsada: Katarzyna Kwiatkowska; Joanna Koroniewska; Tomasz Dutkiewicz; Jan Jankowski; Rafał Cieszyński zamiennie z Krystianem Biłko; Tomasz Dedek; Robert Rozmus.

Komedia utrzymana w klimacie słynnego filmu Billy Wildera „Pół żartem, pół serio”. 
Jane i Sybil są o krok od sfinalizowania interesu życia. Wynajęły pokój w luksusowym hotelu na specjalny pokaz ich najnowszej kolekcji bielizny „Pasja”. Na ten prywatny show przybywa słynny włoski producent bielizny Bruno Frufarelli. Wszystko jest gotowe do osiągnięcia sukcesu – przystojni modele, schłodzony szampan i sexy kolekcja. Nieoczekiwanie w pokoju hotelowym zjawiają się zazdrośni mężowie obu pań, którzy z zachowania żon wyciągnęli daleko idące błędne wnioski. Zaczyna się piękna katastrofa… Jeśli połączymy podejrzenia małżonków, skradzioną bieliznę, roznegliżowanych mężczyzn, którzy muszą udawać kobiety, nadmiar szampana, lubieżnego ochroniarza i nieustające nieporozumienia – kto jest kim, to mamy znakomity przepis na zawrotną farsę w klasycznym stylu


Galeria zdjęć


Dojazd

Teatr Komedia

Adres: Słowackiego 19A

Najbliższe przystanki: TEATR KOMEDIA (około 50 metrów), PLAC WILSONA (około 450 metrów).

Dojazd do przystanku TEATR KOMEDIA liniami: 6 (tylko w kierunku placu Wilsona), 116, 205.

Dojazd do przystanku PLAC WILSONA liniami: 6, 15, 114, 116, 122, 157, 181, 185, 205, 303, 518.

Uwaga: linia 303 kursuje wyłącznie w dni powszednie.

Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.


Dostępność

INFORMACJE OGÓLNE O OBIEKCIE

Dojście do budynku: 

 • wysokie krawężniki
 • inne utrudnienia: przejście przez parking lub po chodniku nieopodal parkingu, który usytuowany jest przy budynku Teatru.
Transport samochodowy: Miejsca parkingowe na terenie instytucji, miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Parking obsługiwany jest przez zewnętrzną firmę, niezależną od Teatru, godzina postoju to koszt 4 zł. Parking publiczny, miejsca dla osób z niepełnosprawnościami, Miejsca parkingowe szybko wypełniają się autami mieszkańców pobliskich bloków i kamienic.

Komunikacja w budynku

Wejście              

 • Wejście główne – schodami.
 • Wejście przy pomocy pracownika.
 • Brak wejścia dostępnego dla osób korzystających z wózka. 
Uwagi: Osoba na wózku dostanie się do budynku objeżdżając go (dojazd na placyk przy parku i teatrze), przy pomocy pracownika dostanie się do budynku, jedynym z wyjść ewakuacyjnych.

Kasy: Kasa dostępna z pewnymi utrudnieniami. Bezpośrednie dojście do kas poprzedzone jest kilkustopniowymi schodami. Przy zakupach biletów w kasie rekomendowana jest pomóc osób trzecich. proponujemy również kontakt telefoniczny, celem założenia rezerwacji, bądź kupna biletu on-line. Bezpośrednio w dniu spektaklu swoją pomocą służą również bileterzy oraz pozostali pracownicy teatralni. Jeśli to nie będzie uciążliwe przy kontakcie z kasą biletową rekomendujemy wsparcie z osobą, która zna język migowy, bądź kontakt mailowy na rezerwacja@teatrkomedia.pl.

Dostępność sal/pomieszczeń, w których odbywają się wydarzenia w ramach WTKBB  

 • Poruszanie się pomiędzy kondygnacjami schodami.
 • Teatr Komedia niestety nie jest dostosowany do osób na wózkach. Dojazd do toalet z uwagi na strome schody jest utrudniony, możliwy jest on pomocy i wsparciu pracownika.

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami        

 • Jest toaleta dla osób z niepełnosprawnościami.
 • Do toalet prowadzą strome schody, dla osób na wózkach, osób niewidomych i niedowidzących dojście do nich stanowić będzie utrudnienie.Mogą oni liczyć na pomoc pracowników teatru bądź towarzyszącym im osobom.
powrót

ORGANIZATORZY


 • Miasto Stołeczne Warszawa
 • Fundacja Kultury Bez Barier
 • Teatr Ochota
 • art.bem