loader
Na potencję

Kremy i żele na potencje

Kremy oraz żele dla mężczyzn to szczególne produkty, których działanie nastawione jest na zwiększenie erekcji oraz podniesienie potencji. Decydując się na tego typu specyfiki najlepiej wybrać sprawdzone i przebadane produkty, których stosowanie zapewnia bezpieczeństwo. Które z nich są najbardziej skuteczne?

Na rynku znajduje się cała gama środków na potencję. Tabletki oraz kapsułki są mniej chętnymi środkami wybieranymi przez mężczyzn, ze względu na większe prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych. Nie rzadko preparaty te podrażniają żołądek, obniżają nastrój, wywołują wymioty czy biegunki. Kremy oraz żele to produkty, których stosowanie odbywa się zewnętrznie, nie podrażniając narządów wewnętrznych. 

Jak działa krem na potencje?

Problemy z potencją stanowią wstydliwy temat dla mężczyzn, którzy unikają poradnictwa w tym zakresie. Najczęściej przyczyny sfery seksualnej są wywołane zbyt dużą dawką stresu, brakiem pewności lub są wynikami chorób układu sercowo-naczyniowego. Wszelkiego rodzaju specyfiki typu kremy czy żele przeznaczone są do stosowania miejscowego. Zawierają one substancje, które korzystnie wpływają na krążenie w narządach rozrodczych. Jedną z substancji pomocniczych jest alprostadyl, który powoduje rozkurcz mięśni gładkich naczyń, co w dalszej kolejności skutkuje zwiększeniem napływu krwi do członka i trwałą erekcję. Mężczyzna zyskuje większą sprawność seksualną oraz szybciej i silniej odbiera bodźce seksualne. Kremy oraz żele na potencję gwarantują idealne nawilżenie podczas stosunku. 

W środkach tego typu poza składnikami aktywnymi, które powodują lepsze ukrwienie znajdują się także substancje pochodzenia naturalnego. Należą do nich: guarana oraz kofeina, które działają pobudzająco. Oprócz tego znaleźć można wyciągi z miłorzębu japońskiego, który poprawia ukrwienie naczyń krwionośnych, żeń-szeń, który wykazuje działanie pobudzające, owies zwyczajny, który wzmacnia prostatę i mięśnie kegla. 

Kiedy stosować żele na potencję?

Stosowanie kremów oraz żeli na potencję jest z pewnością bardziej bezpieczne, niż przyjmowanie tabletek doustnie. Produkty te z reguły są nieinwazyjne i aplikowane wyłącznie miejscowo. Z tego też względu bez obaw mogą być stosowane przez osoby, u których występują przeciwwskazania do przyjmowania leków na potencję. Ich stosowanie polega na nakładaniu niewielkiej ilości produktu na członka przed planowanym stosunkiem płciowym. W zależności od samego specyfiku działanie powinno być widoczne po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach.